26 ماهگی

ماه آذر خیلی ماه  سختی برام بود یک سری مشکلات برام پیش اومده بود که واقعا بهم سخت گذشت امیدوارم دیگه برام تکرار نشه البته یک درس هم گرفتم که زیاد به خودم سخت نگیرم هر کس یک توانایی های داره از خدا می خواهم که کمکم کنه و همچنین از خدا می خوام به همه سلامتی بده و هیچ وقت سلامتی را از من و تمام عزیزان نگیره.

توی ماه  گذشته چند جا آیسان را بردم مهد که از هیچ کدومشون رازی نبودم یکیشون وسط روز داشت با وایتکس زمین ها را می شست و این بوی وحشتناک توی حلق بچه های معصوم بود تازه ادعا می کردن بهترینن و 5 ستاره هستن. یک جا هم رفتیم یک ساعتی رفتیم توی کلاسشون با آیسان که همون جا آیسان مثلث و دایره را یاد گرفت عصری هم اومدیم خونمون و لوزی را بهش یاد دادم  دیگه از اون روز مثلث و لوزی و دایره با دستاش درست می کنه و هی می پرسه این چیه و از من می خواد که من درست کنم و ازش بپرسم به مثلث هم میگه مثلحنیشخند

من فقط می خواهم 2 ساعت در روز یا روز در میون بره که مطالب و شعر جدید یاد بگیره و رواببطش با بچه ها خوب بشه .

شعر یک روز آقا خرگوشه را یاد گرفته و همش با هم می خونیم و آخرش که می گه من خرگوشی بی آزارم را یک جور دوست داشتنی میگه میخواهی بخوریش. شعر اعداد آقا موشه را یاد گرفته و انگار کم و بیشمی تونه تا بیست بشماره.

عاشق باربی بازی هستش از خونه ی مامانم یک سبد باربی آوردیم که باربی دکتر و عروس بیشتر مورد توجهش هستن. تازگی ها یک ربع نیم ساعتی با خودش بازی می کنه و خیلی قشنگ با عرو سک هاش صحبت می کنه.

پشت در ورودیمون مثلا مغازه است میره وایمیسته پشت در می گه آقا بستنی آبی بدین منظورش بستنی وانیلی هستش بعد می گه قاشق هم بدین بعد هم میگه بیایین پول یاد گرفته هر چی میخره بعدش باید پول بده .

توی دو ماه گذشته بسیار به کلوپ پاندا رفتیم اوایلش آیسان زیاد بازی نمی کرد ولی از وقتی کیمیا را هم بردیم می رن باهم کلی بازی می کنن یک چند بار هم ویلاژ توریست رفتیم غیر از یکی دو بازی آیسان از بقیش نمی تونه استفاده کنه و بیشتر خوش به حال باباش میشه که میره ماهی بازی یک بار هم از این ماهی بازی کلی سکه گرفتیم و لی پولش را گذاشتیم کنار که دفعه بعدی رفتیم باز بازی کنیم و به اصطلاح پول شرط بندی وارد خونمون نشه.

اواخر ماه آذر هم رفتیم کیش که توی پست بعد می ذارم.

 

/ 3 نظر / 11 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس با تشکر[گل] [گل]

نازي

يه وبلاگ طراحي کردم و تمام کسايي که وبلاگ خوب و باحال دارند رو دعوت به تبادل لينک کردم . از تو هم دعوت مي کنم به جمع ما بياي . منتظر حضورتم . باي

خانومه خونه

سفر ها بی خطر